Поклейка на стіну 3д годинника

Ви придбали 3д годинник або збираєтеся придбати, але не знаєте як це працює?

Тут все максимально просто і ми вам зараз пояснимо, що куди ліпити.

Так виглядає стандартний комплект 3д годинника

У комплектацію входить

1. Середина в неї вставлений механізм і стрілки

2. Самі цифри з якісного поролону

3. Накладка на цифри з пластика, або металу

4. Мірна лінійка, щоб симетрично поклеїти годинник


І так, для початку обов'язково перед покупкою визначитеся розміром і кольором годинника виходячи з дизайну і габаритів кімнати.

Коли ви отримали годинник обов'язково перед установкою вставте батарейку і перевірте чи працює механізм. Якщо все працює виберіть відповідне місце на стіні,

візьміть мірну лінійку і олівець, спочатку олівцем відзначте центр, потім не відриваючи лінійку від центру по черзі відзначте кожну годину, після цього приберіть лінійку в сторону. Тепер на форми цифр поклейте накладки  щоб на них відповідали значення і після цього самі цифри поклейте на стіну виходячи з міток, що ви поставили. Виставте правильний час і також приклейте саму середину з механізмом.

Тепер вам залишається лише насолоджуватися оновленим дизайном вашої кімнати і час від часу міняти батарейку як і в будь-яких годинниках.

Важливо, що при заміни батарейки ви не відриваєте саму середину, а лише витягуєте механізм з форми, що не псує покриття стіни, а також сам механізм стандартний і його легко можна замінити якщо він з часом вийде з ладу.

16.04.2021

Коментарі 0

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук